مراکز رفاهی
انواع کاشیهای سفره خانه سنتی
استفاده از کاشی کاری سنتی درمکان هایی مانند سفره خانه ها بسیار رایج و معمول است. سفره خانه ها محیط هایی زیبا و سرشار از آرامشی هستند که با به کار بردن عناصر سنتی ایرانی از جمله کاشی های سنتی این زیبایی را به حد کمال می رساند.
استفاده از کاشی کاری های به سبک های متفاوت مانند مینیاتور و منظره بر روی دیوارهای سفره خانه ، کاشی های با طراحی قالیچه و گل مرغی به خاص بودن فضای سفره خانه کمک دوچندان می کند.
در سفره خانه ها از طاقی های کوتاه برای به وجود آوردن حس صمیمیت استفاده می کنند. دو فضای داخلی و خارجی در سفره خانه ها بسیار رایج می باشد. به این معنا که در فصل های سرد از محیط داخلی و در فصول گرم از فضای دلنشین خارجی بهره ببرند. مزین کردن فضای خارجی با پوشش گیاهی و حوضچه های آب در دکوراسیون سفره خانه ها معمول است. صحبت از حوضچه های آب به میان آمد، استفاده از جریان صدای آب، نه تنها به تلطیف محیط سفره خانه ، بلکه به تهویه هوا نیز کمک می کند. صدای گوش نواز آب، همانند آرام بخشی است که توسط حس شنوایی ما دریافت می شود. نسیم فرح بخشی که هنگام جریان آب پوست ما نوازش می کند احساس لامسه ما را درگیر خود می کند. بی تردید یکی از اهداف در دکوراسیون سفره خانه ها آوردن بخشی از زیبایی های طبیعت به این مکان است.
گالری تصاویر و ویدئو
©کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشی سنتی رنجبران به شماره برند 333592 می باشد
طراحی و توسعه شرکت مهندسی بهبود سامانه فرا ارتباط