مراکز رفاهی
انواع کاشی تکی طرح اسپانیایی
استفاده از کاشی های اسپانیایی می تواند سال ها برای شما الهام بخش باشد و از تماشا آن دلسرد نخواهید شد. در زیر نکات جالبی از کاربرد کاشی و سرامیک اسپانیایی در دکوراسیون و طراحی داخلی خواهید دید که می تواند ایده ای برای دکوراسیونی زیبا و متحول کننده به شما بدهد.
یکی از روش های پیشنهادی استفاده از این نوع کاشی ها در دیوار راه پله های داخل یا بیرون خانه است. استفاده از کاشی بین کابینتی اسپانیایی بر روی دیوارهای پشت کابینت یا اجاق گاز نیز می تواند جلوه ای بی نظیر در آشپزخانه ایجاد کند.
استفاده از کاشی خارجی در نما و راهرو خانه راه کار پیشنهادی دیگری است که قطعا جذاب می­باشد. حتی سینک آشپزخانه نیز با چنین کاشی های زیبا و ضد آب می تواند به یکی از مهم ترین و منحصر به فرد ترین عوامل آشپزخانه شما تبدیل شود.
یکی از ساده ترین راه ها برای استفاده از کاشی اسپانیایی در طراحی داخلی، استفاده از آن ها برای اوپن یا جزیره آشپزخانه است. حمام و دستشویی یکی از بهترین فضا ها برای استفاده از این طرح های پیچیده به حساب می آید.
کاشی و سرامیک اسپانیایی به دلیل برخورداری از متنوع ترین و درخشان ترین رنگ‎ها؛ شهرتی جهانی پیدا کرده است. تاریخچه محصولات دکوراسیونی تولید اسپانیا مانند کاشی به سال های پیش باز می گردد و همواره از انرژی و رنگ هایی درخشان برخوردار است.
کاشی های اسپانیایی ضد آب بوده و برای حمام و سرویس بهداشتی مناسب تر هستند. از آنجایی که این کاشی ها غیر جذب هستند و به راحتی تمیز می شوند، در آشپزخانه ها هم قابلیت به کار گیری دارند.
©کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشی سنتی رنجبران به شماره برند 333592 می باشد
طراحی و توسعه شرکت مهندسی بهبود سامانه فرا ارتباط